Harry Potter fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter fans

Hogwarts-school of magic
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Урок №2- Практическа работа.

Go down 
+2
Lita
Анилия Харпар
6 posters
АвторСъобщение
Анилия Харпар
~~Грифиндорка 1-ви курс~~
~~Грифиндорка 1-ви курс~~
Анилия Харпар


Брой мнения : 154
Registration date : 10.10.2007

Урок №2- Практическа работа. Empty
ПисанеЗаглавие: Урок №2- Практическа работа.   Урок №2- Практическа работа. Icon_minitimeВто Окт 23, 2007 8:00 pm

Професор Харпар влезе в часа и зачака учениците.


П.П. Тук искам всеки да напише по едно РП минимум 8 изречения как пристига в часа по практическа работа.
Върнете се в началото Go down
Lita
~~Хафалпафка 1-ви курс~~
~~Хафалпафка 1-ви курс~~
Lita


Брой мнения : 186
Местожителство : Сейшелските острови
Дом : Хафалпаф
Registration date : 11.10.2007

Урок №2- Практическа работа. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок №2- Практическа работа.   Урок №2- Практическа работа. Icon_minitimeВто Окт 23, 2007 8:17 pm

Криси тъкмо се беше наяла, когато погледна часовника си:
-О не! Закъснявам за час по ГЗМС!-каза си тихичко тя.
Забърза се към спалнята за да си вземе нещата. По най-бързия начин ги взе и се запъти към кабинета. Толкова много бързаше, че се спъна и падна по малко преди стълбите. За щастие нищо и нямаше, но малко я беше срам.
-Е какво пък толкоз зяпате!-викна тя.
Стана и отново се забърза към кабинета по ГЗМС. Слезе по стълбите и най-накрая стигна. Влезе с гръм и трясък и побърза да каже:
-Извинете госпожо, че закъснях!-каза запъхтяно Криси, но после се огледа и видя, че само тя и учителката са там. Седна на чина си и си приготви нещата за часа.
Върнете се в началото Go down
http://www.magicschool.forumi.us
Harry Potter
~~Двуличник~~
Harry Potter


Male Брой мнения : 403
Местожителство : Там, където никой не ме иска...
Дом : Най- тъпия
Галеони : 814
Registration date : 09.10.2007

Урок №2- Практическа работа. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок №2- Практическа работа.   Урок №2- Практическа работа. Icon_minitimeВто Окт 23, 2007 9:15 pm

Хари погледна мързеливо часовника си и бавно се запъти към час по ГЗМС.
Въобще не му се учеше. Като си представеше, подигравките:
" Потър е двуличник, не го ли е срам " и т.н. Просто нямаше никакво желание да излиза от спалнята на момчетата. Взе си учибниците и тръгна заедно с останалите Рейвънклоуци надолу по стълбите.
Хари стигна точно на време за урока...
Върнете се в началото Go down
Тинг Тинг
~~Професор по Билкология~~
~~Професор по Билкология~~
Тинг Тинг


Female Брой мнения : 261
Age : 30
Местожителство : Хогуортс
Дом : Слидерин
Галеони : 990
Registration date : 10.10.2007

Урок №2- Практическа работа. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок №2- Практическа работа.   Урок №2- Практическа работа. Icon_minitimeВто Окт 23, 2007 9:30 pm

Тинг Тинг беше в голямата зала и сладко си хапваше.Докато не видя,че е по-почти сама в зала.Извъднъж се сети,че има час по ГЗМС.Тинг Тинг много харесваше този час и се забърза към общата стая.По коридорът видя префектите който проверяваха за редът.В общата стая на сутринта тя си беше уставила нещата за часа за да не се бави твръде много.Тя ги взе и се запъти към кабинетът.Тъй като и се спеше,защото беше станала твърде късно реши да се позатича за да се разведри.Тъкмо беше пред врата на кабинетът и да влиза някой затвори врата и момичето се удари в нея.Тинг Тинг падна на земята и разсипа раницата с нещата си.Започна да ги приибира и да си мисли "Уфф страхотен ден.Няма що.Вече не ми се спи,защото имам главоболие от врата".След което влезе в кабинетът и поздрави учителката:
-Здравейте,професоре.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsthebest.forumi.us/
Анилия Харпар
~~Грифиндорка 1-ви курс~~
~~Грифиндорка 1-ви курс~~
Анилия Харпар


Брой мнения : 154
Registration date : 10.10.2007

Урок №2- Практическа работа. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок №2- Практическа работа.   Урок №2- Практическа работа. Icon_minitimeВто Окт 23, 2007 10:04 pm

Браво! Останалите имат срок до утре до 21.00 часа!
Върнете се в началото Go down
Lita
~~Хафалпафка 1-ви курс~~
~~Хафалпафка 1-ви курс~~
Lita


Брой мнения : 186
Местожителство : Сейшелските острови
Дом : Хафалпаф
Registration date : 11.10.2007

Урок №2- Практическа работа. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок №2- Практическа работа.   Урок №2- Практическа работа. Icon_minitimeВто Окт 23, 2007 10:17 pm

Ами оценки ще имаме ли??? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
http://www.magicschool.forumi.us
Тинг Тинг
~~Професор по Билкология~~
~~Професор по Билкология~~
Тинг Тинг


Female Брой мнения : 261
Age : 30
Местожителство : Хогуортс
Дом : Слидерин
Галеони : 990
Registration date : 10.10.2007

Урок №2- Практическа работа. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок №2- Практическа работа.   Урок №2- Практическа работа. Icon_minitimeВто Окт 23, 2007 10:53 pm

Lita написа:
Ами оценки ще имаме ли??? Rolling Eyes

Май това беше за оценки кой как се приготвя за часа.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsthebest.forumi.us/
Velly:)
~ТаЛиСмАнЧеТо На ФоРуМа~~
Velly:)


Female Брой мнения : 309
Age : 29
Местожителство : ...там,където мечтите стават реалност...
Дом : Хафълпаф
Registration date : 09.10.2007

Урок №2- Практическа работа. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок №2- Практическа работа.   Урок №2- Практическа работа. Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 1:30 am

Вели се събуди доста уморена от вчерашния ден.Тя видя,че в спалнята нямаше никой и се учуди.Погледна часовника и видя,че закъснява за часовете по"ГЗМС".Веднага стана от леглото,като си мърмореше"Дали учителката ще ми се кара,дали?!?"и започна да се преоблича.Но докато се преобличаше забеляза,че совата и "Хилари" я нямаше в клетката.
-Не мога да я търся точно сега.Ще закъснея много...-говореше тя.
След като се облече,си взе нещата и тичешком се запъти към кабинета.Когато стигна до вратат,тя почука и влезе вътре.
-Извинете,че закъснях.Поръчах на совата ми да ме събуди,но беше изчезнала от клетката.-каза Вели.
-Няма нищо.Хайде побързай,че ще започваме.-отговир и учителката.
Вели тичайки се запъти към чина,но понеже още не се беше разсънила се спъна в сандъка,в който стояха пихтиестите червеи и падна на земята.Целият клас се заля от смях.Вели се изчерви,стана и отиде на местото си.
Върнете се в началото Go down
http://romilton.forumj.net/index.htm
Дафни Да
Гост




Урок №2- Практическа работа. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок №2- Практическа работа.   Урок №2- Практическа работа. Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 10:20 am

Дафни стана доста късно тази сутрин и погледна часовника си:
-Ооо не закъсняла съм-каза си тя като скочи от леглото.Момичето затуршува за униформата си,като погледна към мишката си:
-Ох по-късно ще те нахраня-каза тя като намери униформата си.Облече я и градба чантата си и излезе от стаята.След минута тя се върна:
-Забравих мантията си-каза си тя и я взе от стола и се затича към коридора.След като излезе Дафни се затича по стълбите и за хубавото и закъснение момичето се спъна и падна точно пре дголямата врата.Тя се огледа,и веднага стана:
-Добре съм-каза си тя и се затича към врата.Излезе и тръгна към мястото където се състой урока.Момичето стигна след пет минути и видя че вече всички са там:
-Оо не сега ще ми се кара наистина-каза тя и поклати глава като се приближи до групичката:
-Г-це Даш,пак закъснявате.Това е второто ви закъснение в мой час-каза професорката възмутено
-Съжалява професоре,няма да се повтори обещавам-каза Дафни и се усмихна лекичко
-Добре добре дано наистина да не се повтаря0каза професорката а Дафни кимваше с глава.
Върнете се в началото Go down
Ron Weasley
~~Хафалпафец 1-ви курс~~
~~Хафалпафец 1-ви курс~~
Ron Weasley


Male Брой мнения : 652
Age : 33
Местожителство : Хердфордшир
Галеони : Има ли някои които се мислят за "Емо"
Registration date : 09.10.2007

Урок №2- Практическа работа. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок №2- Практическа работа.   Урок №2- Практическа работа. Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 10:48 am

Тази сутрин,Рон се събуди малко по-късно от обикновенно!След това стана и отиде в банята:
-Оф,какви ли часове имахме днес?-чудеше се Рон.
-(прозява се)къде ли са ми дрехите?
Рон продължаваше да обикаля в стаята,като се сещаше за нещо,което му няма:
-добре,че знам къде ми е главата.
След,като Рон се облече и вече беше готов да слиза в голямата зала!
----------По коридорите до залата----------------
-А,да сетих се!Имам ГЗМС!Обаче не закъснявам ли?-мислеше си Рон,докато вървеше все така спокойно:
-Ох,сега пък трябва да се връщам до стаята....
След,като си взе всичко за часа,Рон стигна до вратата на стаята,в която се провеждаха часовете!
-ами,ако съм закъснял и ме изпъдят от часа!?-е късмет!
Рон,почука и влезе,като се опитваше да е много тих:
-извинете професоре,може ли да вляза?
-сядайте г-н Уизли,защо закъснявате.....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Урок №2- Практическа работа. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок №2- Практическа работа.   Урок №2- Практическа работа. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Урок №2- Практическа работа.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter fans :: Учебни предмети :: ГЗМС-
Идете на: